Reference a hodnocení od klientů

Teri Kačírková, 5*, klíčová slova Profesionální maskér:

"S Katkou jsem byla velice spokojená. Na všem se s ní dá domluvit a udělá vše, co si přejete. Účes i líčení bylo krásné. Vyslechla jsem si spousty komplimentů.


Sára Cimermanová, 5*, klíčová slova Vynikající práce, Profesionální produkty, Profesionální maskér, Krásné výsledky:

"S líčením na maturitní ples jsem byla absolutně spokojená. Slečna Katka je moc příjemná a opravdu profesionálka. Make-up byl precizní a dala si na něm moc záležet. Kdykoliv budu potřebovat, obrátím se na Katku znovu. Opravdu mohu jen a jen doporučit."Elis Gráblová, 5*:

"S Káťou jsem byla velice spokojená. Nejhezčí líčení které jsem kdy měla ! 😊💄 A hlavně mi dlouho vydrželo. Příjemná komunikace. 
Určitě všem vřele doporučuji 
🥰lenka BuRšíková, doporučuje:

"Já jsem opravdu nadšená a děkuji za úžasný foto make-up 🌞😊💖 Katka je profík 👍 a k tomu i prima ženská, no není to božská kombinace?  👏 Doporučuji."


Adéla Štiková, doporučuje:

"Paní Šebková mě líčila a česala na rodinné focení. Byla jsem velice mile překvapená. Není jen šikovná, ale navíc i velmi milá :-) ještě jednou moc děkuji."Zuzana Chlebíková, Doporučuje:

"Moc milá paní a krásné líčení. Opravdu profesionál :-)"
Veronika Čermáková, doporučuje:

"Profesionální přístup, Katka vždy vyjde vstříc, aby se líčení líbilo  doporučuji."Veromika Soukupová, doporučuje:

"Pani Katka me líčila a česala na můj svatební den. Domluva výborná, milá paní, výborné líčení i účes. Mohu jen a jen doporučit. Pokud ještě někdy budu potřebovat na nějakou událost nalíčit, tak vím, kam se obratím. Děkuji :-)"Kačka Bláhová, doporučuje:

Kačenka je moc šikovná, líčení bylo výraznější a výsledek byl parádní!  určitě doporučuji!


Slavomíra Sisi, doporučuje:

"Velmi chci poděkovat této slečně. Příjemná a veselá, práce velmi precizní. Zasmali jsme se spolu a strávili velmi pěkný den spolu. Závěrečný efekt skvělý. Mohu jen doporučit!!! Dekuji💋